MATTEL CARS AUTA TOR RAJD PRZEZ TRAKTORY FLK03 - ( Sale )

SKU TDI15459
MATTEL CARS AUTA TOR RAJD PRZEZ TRAKTORY FLK03

Zygzak McQueen przechodzi intensywny trening, aby móc zmierzyć się z autami rajdowymi nowej generacji z filmu Auta 3 produkcji Disney Pixar. Teraz fani mogą cieszyć się zabawą tym wspaniałym zestawem nawiązującym do Toru Samochodowego Thomasville! Szpachel zabiera mistrza na opuszczony i zaniedbany tor, który zamienia się w ekscytującą rajdową arenę. Znane z filmu detale obejmują ruchome przeszkody, tematyczne akcesoria, rozmaite konfiguracje toru oraz Zygzaka McQueena! Weź udział w szalonym wyścigu równoległym, ale uważaj na wirujące traktory, którą mogą sprawić, że wypadniesz z toru! Ćwicz swoje umiejętności w ramach trzech różnych trybów treningowych. Dzięki kursowi u Szpachla, mentor Wójt i Zygzak McQueen mogą zachować mistrzowski tytuł!

Zestaw zawiera tor oraz 1 samochodzik - Zygzak McQueen. Inne pojazdy sprzedawane są oddzielnie w zależności od dostępności.

Długość toru: ok. 100 cm

Wymiary opakowania: 35,5 x 25,5 x 7 cm