Black Friday LEGO Star Wars™ - Gwiezdny myśliwiec™ generała Grievousa ( Sale )

SKU TLE15851
Gwiezdny myśliwiec™ generała Grievousa

Genialna zabawka do zbudowania dla dzieci z serii LEGO® StarWars™, która otwiera drzwi do galaktyki pełnej przygód: Gwiezdny myśliwiec generała Grievousa (75286)! • Każdy fan doceni realistyczne detale, które zachęcają do pomysłowej zabawy: otwierany kokpit, sprężynowe działka i chowane podwozie.

Generał Grievous kontra Obi-Wan
W zestawie czekają trzy minifigurki LEGO® z bronią — generał Grievous, Obi-Wan Kenobi oraz powietrznodesantowy żołnierz oddziału klonów — więc dzieci mogą od razu zabrać się za odgrywanie klasycznych scen walk z filmu „Gwiezdne Wojny: Zemsta Sithów” lub wymyślanie własnych historii. Ten świetny zestaw, który nadaje się do zabawy solo lub w grupie, może być idealnym uzupełnieniem każdej kolekcji LEGO i świetnym prezentem dla małych fanów Gwiezdnych Wojen.

Akcja z Gwiezdnych Wojen w stylu LEGO!
Grupa LEGO od 1999 r. tworzy własne wersje kultowych myśliwców kosmicznych, pojazdów, miejsc i postaci z filmowej sagi Gwiezdnych Wojen. Nasze niezwykłe zabawki konstrukcyjne z tej serii zyskały sobie ogromną popularność, a wybór jest tak bogaty, że każdy fan bez względu na wiek znajdzie tam coś dla siebie.

• Zestaw pozwala odegrać sceny walk między generałem Grievousem a Obi-Wanem Kenobim i zawiera model myśliwca (75286) znany z filmu „Gwiezdne Wojny: Zemsta Sithów”.
  • W tej wyjątkowej zabawce konstrukcyjnej dzieci znajdą trzy minifigurki LEGO® StarWars™ — generała Grievousa, Obi-Wana Kenobiego z mieczem świetlnym oraz powietrznodesantowego żołnierza oddziału klonów, który jest uzbrojony w blaster. Czy trzeba czegoś więcej do wymyślania ciekawych historii?
  • Myśliwiec generała Grievousa świetnie nadaje się do zabawy solo lub z przyjaciółmi, a jego otwierany kokpit dla minifigurki LEGO®, dwa sprężynowe działka i chowane podwozie inspirują do używania wyobraźni.
  • Ten liczący 487 elementów zestaw daje wiele możliwości zabawy i dlatego idealnie nadaje się na prezent urodzinowy lub gwiazdkowy dla chłopców i dziewczynek w wieku od 9 lat. Może być dla nich wprowadzeniem do świata zestawów konstrukcyjnych LEGO StarWars™ lub okazją do powiększenia kolekcji.
  • Model do zbudowania ma ok. 8 cm wysokości, 30 cm długości i 17 cm szerokości. Fani mogą polatać tym modelem także w grze wideo LEGO® StarWars: The Skywalker Saga.
  • Nie wymaga baterii. Zestaw LEGO® StarWars™ z kapitalnym statkiem do zbudowania jest zasilany wyłącznie siłą dziecięcej wyobraźni, więc kosmiczne przygody z udziałem minifigurek mogą trwać bez końca.
  • Chcesz kupić ten model myśliwca do zbudowania miłośnikowi Gwiezdnych Wojen™, który nie ma doświadczenia z zestawami LEGO®? Bez obaw. Zestaw jest dostarczany z ilustrowanymi instrukcjami, które wyjaśniają kolejne czynności, więc Twoje dziecko złoży go samodzielnie i poczuje się jak prawdziwy Jedi!
  • W naszej ofercie znajdzie się zestaw LEGO® StarWars™ dla fanów w każdym wieku — bez względu na to, czy wolą odtwarzać słynne sceny z filmów, wymyślać własne historie, czy też po prostu budować imponujące modele, którymi można się później pochwalić.
  • Klocki LEGO® już od 1958 roku spełniają najwyższe standardy branżowe, dzięki czemu są zawsze jednolite i można je łatwo połączyć i rozdzielić — bez używania Mocy!
  • Klocki i elementy LEGO® są testowane na niemal wszystkie możliwe sposoby, by ta zabawka nawiązująca do filmu „Gwiezdne Wojny: Zemsta Sithów” spełniała najwyższe ziemskie i kosmiczne standardy bezpieczeństwa!