Black Friday LEGO DUPLO® - Wóz strażacki ( Sale )

SKU TLE15493
Wóz strażacki

Zestawy Moje miasto LEGO® DUPLO® pozwalają zbudować doskonale znane otoczenie i odgrywać w nim realistyczne scenki z udziałem nowoczesnych figurek DUPLO. Pomóż swojemu młodemu strażakowi ruszyć do akcji wozem z migającym niebieskim kogutem i syreną z zestawu 10901 Wóz strażacki! Wóz strażacki jest łatwy do zbudowania i ma otwieraną szufladę oraz drabinę. Maluszki z chęcią pomogą strażakowi uratować kota, który utknął na drzewie zbudowanym z klocków. Zestaw zawiera dwie figurki DUPLO oraz figurkę kota.

• W zestawie dwie figurki LEGO® DUPLO®: strażak i dziecko, a także figurka kota.
  • Wóz strażacki dla dzieci ma migające światło, sygnał dźwiękowy, przechylaną drabinę i otwieraną szufladę. W komplecie jest też drzewo do zbudowania.
  • Naciśnij przycisk, by uruchomić światło i dźwięk, a potem ruszaj do akcji tym czerwonym wozem strażackim dla dzieci!
  • Pomóż dzielnemu strażakowi wspiąć się po drabinie i zdjąć kota z drzewa.
  • Nowoczesne postacie pozwolą odgrywać akcje ratownicze i poznawać podczas zabawy pracę bohaterów życia codziennego.
  • Przy budowie tego prostego modelu dziecko może opanować podstawowe umiejętności składania klocków.
  • Zestaw strażacki to idealny prezent dla dzieci w wieku przedszkolnym.
  • Produkty LEGO® DUPLO® są projektowane tak, by były interesujące i wygodne dla małych rączek.
  • W serii Moje miasto LEGO® DUPLO® znajdziesz szereg produktów tworzących kolekcję. Z ich pomocą dziecko nauczy się codziennych czynności, które będzie wykonywać w doskonale znanej scenerii DUPLO.
  • Model można połączyć z zestawem 10903 Remiza strażacka, by zabawa w strażaków była jeszcze lepsza.
  • Wóz strażacki ma ok. 10 cm wysokości, 14 cm długości i 7 cm szerokości.