Black Friday KIDDIELAND JEŹDZIK/PCHACZ Z NAPĘDEM CARS 3 ZYGZAK MCQUEEN 54320 - ( Sale )

SKU TDI15286
KIDDIELAND JEŹDZIK/PCHACZ Z NAPĘDEM CARS 3 ZYGZAK MCQUEEN 54320

Stabilny jeździk-pchacz Zygzak McQueen z bajki Cars 3 zachęci dziecko do stawiania pierwszych kroków! Dzięki uchwytowi z tyłu dziecko może pchać samochód, co na pewno będzie pomocne w nauce chodzenia. Gdy dziecko nieco podrośnie może się samodzielnie przemieszczać poprzez odpychanie się nogami.

Ale to nie wszystko! Jeździk posiada napęd na baterie, dzięki czemu dziecko może wygodnie postawić nóżki na rozkładanych podnóżkach i poczuć się jak prawdziwy kierowca. Jeździk z napędem może się poruszać do przodu, do tyłu, w prawo i w lewo.

Kierownica wyposażona jest w prawdziwy klakson, natomiast na desce rozdzielczej umieszczono dźwignię zmiany biegów i przyciski, które wydają efekty dźwiękowe np. startu samochodu czy klaksonu. Zabawie towarzyszą również migające światełka.

Zasilanie: 6 baterii LR20 (w zestawie znajdują się baterie testowe, które mogą wymagać wymiany).

Wymiary jeździka:
długość: 52cm